Moduł rozszerzający Hot-Start-u
 
Od 15 marca 2002 r. rozpoczęliśmy sprzedaż modułu rozszerzającego parametry modułów regulacji prądu do spawarek o funkcje gorącego zapłonu 
(tzw. Hot-Start) oraz funkcję zapobiegającą przyklejaniu elektrody (tzw. Anti-Stick). 
 Do dyspozycji mamy trzy potencjometry - regulacja prądu spawania (tak jak dotychczas), w zakresie 0-max, regulacja prądu Hot-Start-u w zakresie 0-max, oraz regulacja czasu trwania Hot-Start-u od 0,5 sekundy do 5 sekund. 
Możliwe jest wyłączenie efektu Hot-Start przy pomocy dodatkowego przełącznika. Układ Anti-Stick redukuje prąd wyjściowy spawarki do minimalnej wartości w przypadku zwarcia elektrody z podłożem (zadziałanie systemu następuje gdy napięcie spadnie poniżej 5V, na czas dłuższy niż 0,5 sekundy). Ponowne załączenie spawarki następuje automatycznie po ok. 0,5 sekundy od ustąpienia zwarcia. 
Urządzenie posiada diody LED sygnalizujące stan pracy - Hot-Start i zadziałanie systemu Anti-Stick.
Jest  to moduł UNIWERSALNY, który można połączyć z każdym z regulatorów naszej produkcji, a także zastosować do dowolnej spawarki z regulacją elektroniczną (BESTER, OZAS, spawarki innych producentów, spawarki inwertorowe, migomaty z elektrniczną regulacją itp).

 

kliknij tutaj aby ściągnąć pliki - instrukcja obsługi + schemat połączeń (115kB)
 Powyższy plik po ściągnięciu należy rozpakować programem ZIP (lub WinZIP) 
i otworzyć za pomocą edytora Word.
 
Promocyjna cena modułu - 89,50 zł (zawiera VAT).
Czas realizacji zamówienia max. 3 dni.